Loading
klątwa szczytniaka

Komunikat przedstartowy – Klątwa Szczytniaka!

Dziś na skrzynki mailowe opłaceni zawodnicy otrzymali komunikat przedstartowy – wyciąg najważniejszych informacji dotyczących Klątwy Szczytniaka, czyli to gdzie i o której musicie się stawić, co mieć ze sobą i dlaczego to takie ważne! Umieszczamy go jednak i tutaj!

Zapisy zostały już zamknięte – odbieramy jednak jeszcze telefony w stylu – „Oj nie zdążyłem…”, „Zagapiłam się…- czy da się coś z tym zrobić?” To miłe, że chcecie wystartować. Ktoś z powodu „Jestem jednak miękka buła” – chce przepisać się na dystans krótszy. Niestety od dziś od północy, mimo najszczerszych chęci nie będziemy Wam w stanie z tym pomóc. 

Te ostatnie godziny przed startem musimy się skupić na tym, byście wyjechali z uśmiechem z Nowej Słupi i chcieli tu wrócić na kolejną naszą imprezę. Wtedy wiem, że będzie nas jeszcze więcej i te miejsca się szybciochem rozejdą. Wiele osób mówiło mi, że ogłaszać imprezę biegową raptem miesiąc przed nią i to w momencie, gdy wiele osób zapisanych jest już na jakiś bieg, to szaleństwo. Ja lubię szaleństwa i cieszę się, że z Anią i Krzyśkiem oraz przy wsparciu kilkunastu przyjaznych osób kolejne realizujemy 🙂 Jednak szaleństwa na bok. Przed nami poważny weekend, poważne logistyczne zadanie. 

Przeczytajcie nasz komunikat, by wszystko sprawnie się odbyło. Kolejne szaleństwa przewidujemy na imprezie po starcie. Liczymy na waszą obecność 🙂

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY KLĄTWA SZCZYTNIAKA

Jeśli macie związane z nim pytania – jutro o 19:00 na profilu KLĄTWA SZCZYTNIAKA – zrobimy krótką odprawę! Zalajkujcie profil – komunikację dotyczącą tego biegu jak i kolejnych przeniesiemy z wydarzenia właśnie tam 🙂

pozdrawiam Jędras Grubas

LEAVE A COMMENT